NASZ PATRON
INFORMACJE OGÓLNE
  KONTO PRZEDSZKOLA
  KONTO RADY RODZICÓW
  HISTORIA I MISJA
  KADRA
  RADA RODZICÓW
NASZE OSIĄGNIĘCIA
  70-LECIE PRZEDSZKOLA
KĄCIK URODZINOWY
KONTAKT
 
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 
 
 
KĄCIK FILMOWY
 
 
DLA RODZICÓW
   

           
         
- 70-LECIE PRZEDSZKOLA -
 

09 czerwca 2017 roku był dniem szczególnym dla naszego przedszkola. Tego bowiem dnia przedszkole świętowało 70-lecie swojego istnienia.

Dyrekcja, grono pedagogiczne i oczywiście przedszkolaki zaprosiły na uroczystość swoich absolwentów, przyjaciół, rodziców dzieci oraz przedstawicieli władz miasta i oświaty. Oficjalnego otwarcia uroczystości dokonała Beata Szultka, dyrektor przedszkola, serdecznie witając dzieci i wszystkich przybyłych gości. Po krótkim przedstawieniu charakterystyki działalności przedszkola, przyszedł czas na oczekiwany program artystyczny przygotowany przez podopiecznych przedszkola, na który składały się marynarskie i pirackie inscenizacje, tańce i śpiewy.

Część pokazowa w wykonaniu przedszkolaków wzbudziła ogromny zachwyt wśród zgromadzonych gości. Po wspaniałych występach, głos zabrali goście, którzy na ręce Pani dyrektor składali upominki i kwiaty, życząc jednocześnie dalszego wspaniałego rozwoju i wielu sukcesów. W imieniu sławieńskiego samorządu życzenia oraz prezent w postaci tablicy multimedialnej przekazali Krzysztof Frankenstein – burmistrz Sławna oraz Edyta Szczygielska – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Sławnie.

 
 
facebook
KRONIKA

Copyright © 2008-2021 Przedszkole nr 2 w Sławnie. Designed & Code by Sylwia Roman.