NASZ PATRON
INFORMACJE OGÓLNE
  KONTO PRZEDSZKOLA
  KONTO RADY RODZICÓW
  HISTORIA I MISJA
  KADRA
  RADA RODZICÓW
NASZE OSIĄGNIĘCIA
  70-LECIE PRZEDSZKOLA
KĄCIK URODZINOWY
GODZINY DOSTĘPNOŚCI         NAUCZYCIELI
KONTAKT
 
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 
 
 
KĄCIK FILMOWY
 
 
DLA RODZICÓW
   

           
         
 
 
Wycieczka do Mikołaja. (2022-12-14)
Dnia 14.12.2022r. Grupa „Muchomorki” i „Sowy” odwiedziła „Chatę Świętego Mikołaja”, która znajduje się w gospodarstwie „Alpaki na Sosnowych Wzgórzach” w Sierakowie Sławieńskim.
Całą grupę powitała mikołajkowa ekipa: Mikołaj, elfy oraz pomocnicy Mikołaja. Weszliśmy do chaty, która była pięknie przystrojona świątecznymi elementami. Tam czekały na nas: ciasto drożdżowe i herbata z nutą pomarańczy i malin. Kolejnym elementem było zapoznanie dzieci z wyglądem i zwyczajem kóz miniaturek i alpak. Wszyscy mogliśmy pogłaskać i przytulić się do zwierząt oraz wykonać pamiątkowe zdjęcie. Wśród innych atrakcji na alpakowej farmie było przyozdabianie świątecznych pierników i przejażdżka Mikołajowym Wozem. Wysłuchaliśmy pogadanki o drzewach i życiu w lesie. Na koniec naszej wycieczki uczestniczyliśmy w sesji zdjęciowej z papugą Żako Fredek oraz w zabawach na świeżym powietrzu. Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.
' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '
 
facebook
KRONIKA

Copyright © 2008-2021 Przedszkole nr 2 w Sławnie. Designed & Code by Sylwia Roman.