NASZ PATRON
INFORMACJE OGÓLNE
  KONTO PRZEDSZKOLA
  KONTO RADY RODZICÓW
  HISTORIA I MISJA
  KADRA
  RADA RODZICÓW
NASZE OSIĄGNIĘCIA
  70-LECIE PRZEDSZKOLA
KĄCIK URODZINOWY
KONTAKT
 
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 
 
 
KĄCIK FILMOWY
 
 
DLA RODZICÓW
   
 
 

wychowawca: mgr Anna Majewska
nauczyciel: mgr Wioletta Bobek
j. angielski: mgr Anna Majewska
woźna: Katarzyna Wolowska

 
 
 
 
 
 

Cudownych rodziców mam!!!!!

Kochani rodzice jesteśmy wdzięczne i serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za aktywne angażowanie się w życie przedszkola, za bezinteresowne wspieranie grupy oraz za dobre słowo i całoroczną współpracę. Szczególnie dziękujemy pani Agnieszce i panu Marcinowi za zorganizowanie Dnia Dziecka w naszym przedszkolu. Dziękujemy również tym rodzicom, którzy zaprosili naszych milusińskich na przepyszne lody.

Panie z grupy "Muchomorki"

 

Wizyta w gabinecie stomatologicznym (27.03.2018r)

W związku z profilaktyką jamy ustnej i uczestnictwem w programie „Zdrowe zęby mamy, marchewkę zajadamy” nasza grupa udała się z wizytą do gabinetu stomatologicznego pani Beaty Kopowskiej. Mogliśmy zapoznać się z urządzeniami i sprzętem stomatologicznym. Na koniec wizyty otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i naklejki „Dzielny pacjent”.

 

Tablica interaktywna w naszym przedszkolu dostarcza dzieciom wielu emocji. Metodą wychowania i nauczania w wieku przedszkolnym jest zabawa - praca z tablicą interaktywną umożliwia i zaspakaja tę potrzebę, gdyż oprócz wartości edukacyjnych daje ona możliwość aktywnej rozrywki. My podczas zajęć z tablicą skupiliśmy się na sprawności manualnej- posługiwaliśmy się pisakiem, palcem koncentrując uwagę na doskonalenie umiejętności percepcyjno-motoryczne poprzez widzenie tego co powstaje na ekranie.

 

 

Copyright © 2008-2018 Przedszkole nr 2 w Sławnie. Designed & Code by Sylwia Roman.